Ürün Grubu
Türkiye’de çocuklar için tekstil aksesuarları üreten ilk markalardan biri olan KİTTİ, kaliteli ve kendine özgün ürünleri ile bilinir. Estetiği ve fonksiyonelliği ön planda tutan tasarımlar 0-15 yaş grubu için hazırlanır.
Kitti logosunu gördüğünüz tüm ürünleri güvenle çocuklarınıza giydirebilirsiniz.
KİTTİ logosu,1998 yılında kullanılmaya başlandı. Gördüğü talep üzerine 2003 yılında marka tescili de gerçekleştirildi.
İngilizce’de ‘yavru kedi’ anlamına gelen ‘kitty’ kelimesinden türetilen KİTTİ, kız ve erkek çocuklara yönelik bir marka ismi olarak, ihraç edildiği ülkelerde de müşterilerinin beğenisini ve sevgisini kazandı.
Türkiye’nin her yerinde sevilen KİTTİ ürünleri; Avrupa ülkeleri ve Balkanların yanı sıra Rusya, Ukrayna, İran, Irak, Mısır, Cezayir ve Tunus’a uzanan geniş bir coğrafyada güvenle tercih edilen saygın bir çocuk markasıdır.
Üretim
Firma Adı AKAL Ticaret ve Tekstil
Adres Yenidoğan, Merve Mahallesi Akabe Cad. No:16 Sancaktepe - İstanbul
Ülke Türkiye
Telefon 444 10 47
Web www.alk.com.tr/
Email info@alk.com.tr
Yetkili Sezai Er
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu
​ALTINKUM Tekstil Çocuk Giyim Tic. San. Ltd. Şti. çocuk,garson ve gez boy giyim alanında 1993 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.
Her sezon yenilenen kolleksiyonları , en güzel kumaşlar , harika tasarımlar ve trend renkler kullanılarak dünyanın en kıymetli varlıkları çocuklarımız için özenle hazırlanır.
       Çocuklarımız  şık, rahat ve son moda tasarımlarla, kendi tarzlarını şimdiden bulsun, her kıyafette mutluluk hep onların olsun.
Üretim
Firma Adı ALTINKUM TEKSTİL
Adres Seyitnizam mah erkan alyanak sk. No:2/1 Zeytinburnu İstanbul
Ülke Türkiye
Telefon 0212 546 54 72
Web www.beneti.com.tr
Email altinkumtekstil@hotmail.com
Yetkili VEYSİ ALTUNKUM
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu
1990 yılında bebe ve çocuk giyimi imalatı yapmak amacıyla Bursa’da kurulan firmamız, 3000 m2’lik üretim tesisi ve son teknoloji ürünü makine parkuru ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bebe ve çocuk giyiminde modayı yakından takip eden firmamız, kaliteli, estetik ve üstün standartlara sahip ürün yapısı ile tercih edilen firma konumuna ulaşmıştır. 0-14 yaş çocuk kıyafetleri grubunda etek, pantolon, elbise, jile, şort, bluz, t-shirt, body, gömlek, mont, hırka ve ceket üretimi yapan firmamız, üretimin her aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin bir kısmını Romanya Ukrayna, Yunanistan, Bulgaristan, Polonya, Arnavutluk ve Rusya’ya ihraç eden firmamız, ihracat odaklı üretim anlayışını temel bir strateji olarak benimsemiştir.
Üretim
Firma Adı ASİLGÜÇ Baby & Junior
Adres Kazım Karabekir Mah. Karbaş Sk. No:24/C Yıldırım/Bursa
Ülke Türkiye
Telefon 0224 363 77 90
Web www.asilguc.com.tr
Email info@asilguc.com
Yetkili Yunus ADİLOĞLU , Mümin HACIOĞLU
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu

Markanın kurucusu MonsieurCardin, tüm zamanların en büyük moda impatorluklarından birini kurdu. İleri görüşlü, hırslı, keşfedici ve becerikli bu adam bugün, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul ediliyor.

Bu büyük markanın yeni temsilcileri olarak bizler Pierre Cardin Bebek ürünlerini üretmekteyiz. Pierre Cardin markası olarak kalite ve sağlık en önemli hedefimizdir. Tamamen pamuklu ve organik kumaşlar kullandığımız, sağlık bakanlığının uyguladığı anti kanserojen yönetmeliğine uygun ürünlerimiz yeni doğan bebeklerimiz ve annelerinin rahatlığı için üretilmektedir. Türkiyenin en çok beğenilen markası Pierre Cardin, bebek giyim kolleksiyonuilede tüm annnelerin öncelikli tercihi olacaktır.

Firma Adı AYKİN TEKSTİL
Adres İnönü Mah. Narçiçeği Sok No 29 Ataşehir İSTANBUL
Ülke Türkiye
Telefon 0216 576 66 58
Web www.pierrecardinbebek.com
Email info@pierrecardinbebek.com
Yetkili ELİF OĞUZHAN
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu

1995 yılında,Ispanya’da ilk edimlerimizi attık. Büyük bir heyecanla...Sonra büyüdük.Azimle, zevkle...

Madrid ile İspanya, sonrasında ayni yıl modanın başkenti Milano ile Italya’da devam eden ilk yolculuğumuz, bugün Suudi Arabistan ve Suriye ile birlikte Asya’ya kadar uzandı. 2005’te Çin’de, 2010 yılında ise Türkiye’de açtığımız üretim tesisleri ile kocaman bir aile olduk. Sayısız tebessümle..


Babydola’yı tüm bebek ve çocukların markası yapmak için her gün çalışıyor, minikleri düşünerek Ar-Ge programları yürütüyor, onlar için hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyoruz.


Özenle ,sevgiyle...

Firma Adı BABY DOLL TEKSTİL
Adres Vişne Ticaret Bölgesi Duaçınarı mah. Vişne cad. no72/1 Yıldırım-Bursa
Ülke Türkiye
Telefon 0224 364 86 86
Web www.babydoll-tr.com
Email cantoy@cantoyshop.com
Yetkili
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu
Bebepan, 1964 yılında İstanbul'da Servet ARIKAN tarafından kurulmuştur. 

Bebepan'ın temel ilkesi, en kaliteli ve en modern ürünleri, en iyi fiyatlarla müşterilerine sunmaktır.Ürün çeşitliliği, 0-3 yaş arası çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir. Koleksiyon çalışmaları bu yönde sürdürülmektedir.

Kalite bizim için vazgeçilmez bir unsurdur. Üretimimizde uluslararası kalite standartlarına göre sağlıklı ve kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır. Bu hassasiyet, imalatın her aşamasında devam etmektedir.

Bizim için en önemli konulardan bir diğeride müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizden aldığımız güçle, her zaman daha da büyüyerek hizmet alanlarımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Sizlerle görüşmek umuduyla.
Üretim
Firma Adı BEBEPAN TRİKO
Adres Meşrutiyet Mah. Şair Nigar Sk. Emek Han No:18/1 Osmanbey / İstanbul
Ülke Türkiye
Telefon 0212 2414919
Web www.bebepan.com.tr
Email burak.arikan@bebepan.com.tr
Yetkili BURAK ARIKAN
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu

Üretim
Firma Adı Beberolli Tekstil. San. Tic. Şti.
Adres Yunusemre mh. Yozgat sk. No:31/1 Yıldırım-bursa
Ülke Türkiye
Telefon 0 224 360 00 78
Web www.babyz.com.tr
Email babyzbursa@gmail.com
Yetkili Ersin BAYKAL
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu

Üretim
Firma Adı BEBÜŞ KONFEKSİYON TEKSTİL
Adres Duaçınarı Mah. Vişne Cad. No:227 A Yıldırım Bursa
Ülke Türkiye
Telefon 0549 636 16 36
Web www.bebuskids.com
Email info@bebus.com.tr
Yetkili
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu

20 yılı aşkın tecrübesi ile Begi LTD, 1 - 14 yaş arası kızlara yönelik tören etkinlikleri ve partiler için kıyafet tasarımı ve üretiminde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biridir. BEGİ LTD. farklı koleksiyonlar sunmak ve günlük yaşamın ihtiyaçlarını karşılamak için marka portföyünü genişletmek için çalışıyor. BEGGİ CEREMONY markamızın gücü, dünya çapındaki baskın trendler için sürekli araştırmalar ve yaygın müşteri ağımızın geri bildirimlerine dayanarak satış gücümüzün katkısından kaynaklanmaktadır. Koleksiyonumuzdaki hemen hemen tüm elbiseler, el çantaları, saç bantları, vb. el yapımı aksesuarlar ile güzelleştirilmiştir.

Üretim
Firma Adı BEGGI CEREMONY
Adres Meşrutiyet mah. Şair Nigar sok. No:14 Osmanbey - Şişli / İstanbul
Ülke Türkiye
Telefon 0212 230 27 62
Web www.beggikids.com
Email beggikids@gmail.com
Yetkili Selçuk Karacalı
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu

BOMBİLİ, ülkemizde çocuk giyim sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Bekon Tekstil Ltd. Şti. tarafından 1988 yılında Bursa’da kurulmuştur. BOMBİLİ felsefesi, girişimcilik faaliyetlerinin, yenilikçiliğin, orjinal tasarımların ve kurumsallaşmanın kombinasyonuna dayanmaktadır.


BOMBİLİ, 6 aylıktan 10 yaşa kadar, gelişmiş AR-GE çalışmaları ile trendlere uygun üretim yapmaktadır. 

Sosyal sorumlukluk kültürüne sahip olan ve önem veren firmamız ürünlerinde sağlık konusunu ön planda tutmaktadır.


Sezon öncesi tasarım ve siparişi ekseninde hareketle, günün modasına uygun ve kullanımı rahat ürünler; müşteri odaklı çalışma ve beklentileri en üst düzeyde karşılayan bir anlayış çerçevesinde hazırlanarak bayilere ulaştırılmaktadır.

 

Firma Adı BEKON TEKSTİL
Adres Duaçınar Mah. Vişne Cd. Devrengeç Sk. No: 7 Yıldırım / BURSA
Ülke Türkiye
Telefon 0224 363 22 58-59
Web www.bombili.com.tr
Email pazarlama@bombili.com.tr
Yetkili ŞERİF YILMAZ
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu
Best Kids; 1973 yılında kuruldu. Markalaşma sürecinde kendisini ‘’Çocuk modasının Türkiye’deki öncü markası’’ olarak konumlandıran Best Kids dünyadaki trendleri takip ederek genç ve dinamik ekibi tarafından klasik ve sıra dışı tasarımlarını modern yaşama uygun şıklık ve rahatlıkta hazırlamaktadır.

Çocuk giyimi sektöründe ayrıntıları kaliteli kumaşlarla buluşturarak klasik ve gündelik çocuk kıyafetlerinin modern stilini ortaya koyan Best Kids bugün pazara farklı müşteri taleplerine göre hazırlanan koleksiyonlarını yurtdışı ve Türkiye geneline yayılmış satış noktaları aracılığı ile tüketicilerine sunmaktadır. Sektörümüzdeki teknolojik yenilikleri yakından takip eden, insan eğitimine yatırımı en büyük yatırım olarak gören firmamız bu anlayışla hareket ederek kalite standartlarını hep en yüksekte tutmaya çalışan bir yönetim şekliyle yoluna devam etmektedir.
Üretim
Firma Adı Best Kids- Y.H.G. Hazır Giyim
Adres Meşrutiyet Mah. Şair Nigar Sok. No. 31-33 Nişantaşı / İstanbul
Ülke Türkiye
Telefon 0212 230 30 40
Web www.bestkidsclub.com
Email info@bestkidsclub.com
Yetkili YUSUF GÜREL
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu
Üretim
Firma Adı CANBEY TEKSTİL
Adres MİMAR KEMALETTİN MAH.HAYRİYE TÜCCARI CAD.PINAR APT NO:61/2 Şehir/ City:LALELİ-FATİH-İSTANBUL
Ülke Türkiye
Telefon 0212 516 3861
Web www.matilda.com.tr
Email matilda@canbey.com
Yetkili ABDULLAH CANBEY
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu

Üretim
Firma Adı CANTOY TEKSTİL KONFEKSİYON
Adres Vişne Ticaret Bölgesi Duaçınarı mah. Vişne cad. no72/1 Yıldırım-Bursa
Ülke Türkiye
Telefon 0224 364 86 86
Web www.cantoyshop.com
Email cantoy@cantoyshop.com
Yetkili
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu
Şirketimiz 1975 yılında, birçok tekstil firmasının o zaman temelinin atıldığı Yeşildirek’te küçük bir şahıs şirketi olarak iş hayatına başlamıştır.
Zamanla büyüyen faaliyet alanı ile birlikte üretime duyulan ihtiyaç neticesinde, 1980′li yılların başında, üretim faaliyeti başlamış, 1990′lı yıllara yaklaşırken de, Türkiye’nin ihracata yönelik çıkışı ile birlikte bir alt iş kolu olmaktan çıkıp toptan pazarlamanın yanında ikinci iş kolu olmuştur.
Aynı zamanda 1994 yılında da şirketimiz bugünkü ismine Çimpa Çorap Çamaşır Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kavuşmuştur.
Bunun yanı sıra 1990′lı yıllarda ivme kazanan imalat kolumuz hem konfeksiyon hem de çorap imalatı ile gerek toptan kanalımızı beslemiş gerekse de Dünyanın dört bir tarafına ihracat yapılmıştır.
Üretim
Firma Adı ÇİMPA ÇORAP ÇAMAŞIR
Adres NECİP FAZIL MAH. 19 MAYIS CAD. NO:2 ÜMRANİYE İSTANBUL
Ülke Türkiye
Telefon 0216 466 0404
Web www.etkitex.com
Email info@etkitex.com
Yetkili ENDER DOĞAN
Sosyal Medya Hesapları
Ürün Grubu
1978 YILINDA TRİKO ÜRETİM VE TOPTAN SATIŞ YAPMAK AMACI İLE KURULMUŞ BİR FİRMADIR. 6 yıldır BABYMİO markası ile üretim yapıyoruz. 
0-6 yaş grubu ağırlıklı olmak üzere üretim yapan bebek triko markasıyız. Ağırlıklı olarak daha severek ve heyecanla yaptığımız 0-2 yaş grubudur. Güzel tasarımlarımıza ilham veren  şey bu yaş gurubundan keyf almamızdır.
İpliklerimizin bebek hijyen ve sağlığına daha uygun organik ipler olmasına önem veriyoruz.  Kalıplarımızın uluslararası beden ölçülerine uygun olmasına önem veriyoruz. Pazar payı olarak %45 iç Pazar %55 dış pazara aktif satış yapmaktayız.

Üretim
Firma Adı DANIŞAN TEKSTİL
Adres VEYSEL KARANİ MAH. BAKAN CAD. NO:11 SANCAKTEPE / İSTANBUL
Ülke Türkiye
Telefon 216 4961144
Web www.baby-mio.com
Email muhasebe@danisantekstil.com
Yetkili ANIL DANIŞAN
Sosyal Medya Hesapları

Destekleyen Kuruluşlar

Trend İstanbul
Fuar ve Organizasyon Hiz. A.Ş.

Barbaros Mah. Dereboyu Cd. Mor Sümbül Sk. Teknik Yapı Deluxia Palace Kat 11 No. 298 Ataşehir-İstanbul
telefon: +90 216 212 04 30
e-mail: icf@icfistanbul.com